Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Konkurs Prac Dyplomowych dla studentów/absolwentów - GeoTalent

Interesujesz się branżą poszukiwania i wydobycia węglowodorów? Zagadnienia z obszaru oil&gas nie mają przed Tobą tajemnic? Przeprowadziłeś interesujące badania i chcesz się podzielić ich wynikami z innymi? Świetnie się składa! Z myślą o Tobie organizujemy Konkurs Prac Dyplomowych GeoTalent! :) Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 10 000 zł. Co zrobić, aby wziąć w nim udział? Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę >>> i do 22.10.2017r. prześlesz swoje zgłoszenie wraz z abstraktem pracy. Szczegóły >>>

How do you want to apply for jobs?


Hi,

We at Potentialpark tell big organisations how you want to apply for jobs! But we need your help!

  1. Share your thoughts,
  2. get the latest tips and tricks about job search and application,
  3. ...and get the chance to win a weekend trip to Potentialpark’s amazing hometown of Stockholm, Sweden!

Share your opinion now! →  http://bit.ly/2xb0xYD

Thank you! You are awesome!

Your Potentialpark Team

8 kreatywnych sposobów, które pozwolą pracodawcy cię dostrzec

John D. Rockefeller, najbogatszy człowiek w historii, pierwszej pracy szukał jako szesnastolatek, w 1855 roku. Wychodził o 8 rano z domu i chodził od pracodawcy do pracodawcy. Po sześciu tygodniach dostał pierwszą pracę na stanowisku pomocnika księgowego. Rockefeller uważał, że odwaga i konsekwencja mogą zaprowadzić go na szczyt. Dziś nazwalibyśmy to kreatywnością.

Czytaj więcej...

Konkurs Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego

Gospodarka obiegu zamkniętego (GOZ) to koncepcja polegająca na racjonalnym i efektywnym wykorzystaniu zasobów i minimalizowaniu niekorzystnego wpływu wytwarzanych produktów na środowisko. Aby wyeliminować negatywne skutki dotychczas stosowanej gospodarki linearnej w postaci wciąż powiększającej się liczby odpadów i wyczerpywania się zasobów naturalnych, Unia Europejska zobowiązuje swoich członków do wdrażania rozwiązań GOZ. W odpowiedzi na potrzebę wsparcia przedsiębiorstw w tym obszarze oraz szerokiego promowania korzyści wynikających z gospodarki cyrkularnej Stena Recycling organizuje konkurs Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

Czytaj więcej...

Z jakiego jesteś z pokolenia X,Y czy Z?

Jesteś z pokolenia X,Y lub Z. Dowiedz się, jak cię widzą rekruterzy – quiz serwisu rekrutacyjnego MonsterPolska.pl.  Oto quiz przygotowany przez MonsterPolska.pl, dzięki któremu dowiesz się, jak rekruterzy widzą cię na rozmowie o pracę. Podpowiadamy, co warto zmienić, a co podkreślić!

Czytaj więcej...