Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Rozmowa rekrutacyjna to nie przesłuchanie!

Kandydaci często mają wizję rozmowy rekrutacyjnej, na której rekruter szczegółowo wypytuje ich o przedstawione w dokumentach aplikacyjnych kompetencje i umiejętności. Główną rolą kandydata jest na padające pytania wyczerpująco odpowiadać.

Czytaj więcej...

OSTATNIE MIEJSCA W SZKOLE EDUKACJI!

Kończysz studia polonistyczne albo matematyczne? A może kierunek pokrewny dla matematyki, np. chemię lub fizykę? Jeśli uczenie sprawia Ci przyjemność, przyjdź na bezpłatne studia podyplomowe do Szkoły Edukacji PAFW i UW. Masz jeszcze szansę na stypendium i miejsce w akademiku. Dajemy więcej praktyki niż gdziekolwiek indziej, pokazujemy, jak uczyć skutecznie.

Czytaj więcej...

Zrób krok w przyszłość! – III edycja konkursu mFundacji na studencką pracę z matematyki

Fundacja mBanku po raz trzeci nagrodzi najlepsze prace studenckie z matematyki. Zwycięzca konkursu „Krok w przyszłość” otrzyma 20 tys. zł oraz statuetkę STEFCIO, powstałą na cześć wybitnego polskiego matematyka – Stefana Banacha.

Czytaj więcej...

XIII Konkurs VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

Rusza XIII edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu, organizowana przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademię Leona Koźmińskiego.

Czytaj więcej...

Program Ekstraklasa dla absolwentów

Tesco od 2008 realizuje program Menadżerski Ekstraklasa dla absolwentów studiów magisterskich. Program realizowany jest w ramach umowy o pracę w wybranych sklepach na terenie kraju oraz biurze głównym w Krakowie. Po roku pracy planujesz ścieżkę kariery, którą chciałabyś realizować.

Czytaj więcej...

Business Day Poland

W roku 2017 Polska objęła ponownie pierwsze miejsce wśród zagranicznych partnerów handlowych Meklemburgii-Pomorza Przedniego z łącznym poziomem obrotów w wysokości 1,21 miliardów Euro. Rozwój współpracy gospodarczej z polskim sąsiadem jest bardzo ważnym elementem działalności Izby Przemysłowo-Handlowej w Neubrandenburgu, dlatego też nasza izba organizuje, jako wiodąca wśród pozostałych izb Meklemburgii-Pomorza Przedniego, „Polski Dzień Gospodarczy” w dniu 18 września 2018r.

Czytaj więcej...

2. edycja programu „Youth Empowered – Możesz Więcej niż Myślisz!”

Rusza 2. edycja bezpłatnego programu mentoringowego Coca-Cola „Youth Empowered – Możesz Więcej niż Myślisz!”. To inicjatywa, która ma na celu wsparcie młodych osób w rozwoju oraz określaniu ścieżki zawodowej.

Czytaj więcej...

CIMA

CZYM JEST CIMA? Założony w 1919 roku Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants) jest czołową i jednocześnie największą organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej, liczącą ponad 232 000 członków i studentów w 179 krajach.

Czytaj więcej...

Jakie są Twoje słabe strony? Strategie odpowiedzi.

Jakie są twoje słabe strony, to jedno z najbardziej znienawidzonych przez kandydatów pytań zadawanych podczas rozmowy rekrutacyjnej. Przyjęcie złej strategii odpowiedzi może zaprzepaścić szansę na wymarzoną pracę w interesującej nas firmie.

Czytaj więcej...

Konkurs YPP 2018 ONZ

Ministerstwo Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje, że Sekretariat Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do egzaminu Young Professionals Programme (YPP).   Młodzi Polacy zainteresowani  karierą w ONZ i  spełniający kryteria programu mają możliwość przystąpić do egzaminu, po którym mogą zostać pracownikami  w Sekretariat Organizacji Narodów Zjednoczonych. Szczegóły >>>

E-wydanie najnowszego, karierowego „Eurostudenta” jest już dostępne!

Poznaj najlepszych pracodawców i najlepsze miejsca pracy! Jesteś studentem lub już zaczynasz swoją zawodową karierę? Poznaj najlepszych pracodawców z najprężniej rozwijających się branż, takich jak finanse, bankowość, księgowość, audyt, doradztwo, telekomunikacja i logistyka.

Czytaj więcej...

Tubądzin Design Awards

Dołącz do nas! Pokaż nieograniczone możliwości projektowania! To jak zaprojektujemy nasze najbliższe otoczenie wpływa na to jacy jesteśmy. 

Czytaj więcej...

Weź udział w Studenckim Konkursie Projektowym i wygraj mobilną stację roboczą!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Studenckim Konkursie Projektowym SOLIDWORKS. To możliwość zawalczenia o cenne nagrody oraz uwagę przyszłych pracodawców. Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS to największy i najbardziej prestiżowy konkurs dla młodych inżynierów w Polsce.  

Czytaj więcej...

Jak być Ferrari na rozmowie rekrutacyjnej ?

Wysyłasz swoje CV do kolejnej firmy, chodzisz na rozmowy rekrutacyjne i nic? Być może nadszedł czas, aby podejść do poszukiwania pracy od innej strony. Szczegóły >>>

 

Projekt "Tworzenie i prowadzenie instytucji opieki nad dziećmi do lat 3"

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie zaprasza do udziału w projekcie 2.1 Równość szans mężczyzn i kobiet we wszystkich dziedzinach, w tym w dostępie do zatrudnienia, rozwoju kariery, godzenia życia zawodowego i prywatnego.  „Podniesienie kompetencji w zakresie utworzenia i prowadzenie instytucji opieki nad dziećmi do lat 3.” – realizowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Czytaj więcej...

Barometr zawodów 2018

Zapraszamy do zapoznania się z prognozą zapotrzebowania na pracowników w 2018r. Badanie zostało przeprowadzone na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przez ekspertów na przełomie III u IV kwartału 2017r. Koordynatorem krajowym badania był Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, natomiast koordynatorem wojewódzkim - Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie. Szczegóły >>>