Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Studencie, zostań Ambasadorem DPS Software na swojej uczelni

Rusza studencki program Ambasador DPS Software – szukamy kreatywnych, ambitnych studentów zainteresowanych tematyką CAD/CAM/CAE/PDM/PLM, którzy chcą się rozwijać w tym kierunku i podnosić swoje kwalifikacje.

Czytaj więcej...

Praca sezonowa od ręki? Oto pułapki, które można napotkać szukając pracy na lato

„Poszukujemy do pracy …” w ogródku letnim, przy zbiorach, w nadmorskim pensjonacie – z dnia na dzień w internecie przybywa tego typu ofert. Praca sezonowa to najczęściej praca od czerwca lub lipca do końca września. Oferty pojawiają się już teraz, więc jeśli ktoś jest zainteresowany, nie powinien zwlekać z poszukiwaniami. Praca sezonowa może przynieść doskonały zarobek, trzeba ją jednak wcześniej dokładnie sprawdzić – radzi Joanna Żukowska, ekspertka serwisu rekrutacyjnego MonsterPolska.pl. 

Czytaj więcej...

Franczyza Banku

Jesteśmy ogólnopolskim serwisem internetowym, koncentrującym się na branży finansowej. Zapraszamy do odwiedzin zarówno osoby, które dopiero szukają pomysłu na biznes, jak i przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją działalność finansową jako pośrednicy kredytowi, właściciele placówek partnerskich banków, agenci ubezpieczeniowi czy doradcy mobilni. W serwisie www.franczyzabanku.pl publikujemy wiadomości z rynku finansowego, artykuły dotyczące branży finansowej, wywiady z przedstawicielami instytucji finansowych, a także praktyczne porady dotyczące własnej firmy.

Czytaj więcej...

Zdobądź grant na projekt studencki w programie KPMG „Ideas Loading”!

KPMG w Polsce oferuje studentom Program grantowy „Ideas Loading”. Studenci mogą się starać o grant na realizację własnych pomysłów i inicjatyw. Jest to pierwsza edycja Programu Grantowego. Udział mogą zgłaszać studenci kierunków ekonomicznych, prawniczych, informatycznych i technicznych.

Czytaj więcej...

Polscy pracownicy krótko śpią. Co ich trapi? Nie to, co Finów

Aż 34 proc. Polaków martwi się zbyt dużą ilością obowiązków w pracy, a 26 proc. stresuje się brakiem pieniędzy. Takie problemy ma zaledwie odpowiednio: 9 i 2 proc. Finów. Jeszcze inne kłopoty mają Czesi, Słoweńcy i Litwini – wynika z badania „Stres w miejscu pracy”, przeprowadzonego na zlecenie międzynarodowego serwisu rekrutacyjnego MonsterPolska.pl przez Paylab.com.

Czytaj więcej...