Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Jak wygrać na rynku pracy z maszynami?

MonsterPolska.pl to międzynarodowy serwis z ofertami pracy (część grupy Monster.com), oferujący dostęp do ponad 4,5 miliona ofert pracy w ponad 40 krajach. Jako pionier rekrutacji online MonsterPolska.pl efektywnie łączy pracodawców z pracownikami, realizując zarówno rekrutacje lokalne, jak i te o charakterze międzynarodowym. Skuteczność rekrutacji gwarantują unikalne rozwiązania technologiczne i komunikacyjne, tworzone w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku pracy.

Czytaj więcej...

Wystartowała V Edycja Valeo Innovation Challange!

Szczegóły>>>

 

 

 

ZDROWI STUDENCI 2018

UWAGA KONKURS Z NAGRODAMI!!!

 Zachęcamy studentów I i II stopnia

UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO

Do wzięcia udziału  w Projekcie ”ZDROWI STUDENCI 2018”

w ramach Konkursu „Małe granty dla zrównoważonego rozwoju”

projekt finansowany przez Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA

Czytaj więcej...

Polacy lubią ludzi, z którymi pracują

Zacznijmy od pytania czy Polacy lubią swoją pracę. Listopadowe badanie portalu Praca.pl pokazuje, że niestety nie wszyscy. Wśród 12 możliwych odpowiedzi na pytanie „za co najbardziej lubisz swoją pracę?” najwięcej, bo aż 25% ankietowanych zaznaczyło, że nie lubi jej wcale.

Czytaj więcej...

Zmieniaj biznes i świat, zostań Ambasadorem CSR!

Program Ambasadorów CSR jest jedną z inicjatyw Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, która skupia wokół siebie młodych, energicznych ludzi, chcących nie tylko zdobywać nową wiedzę, ale przede wszystkim zmieniać rzeczywistość, działając na rzecz swojego środowiska lokalnego. Program skierowany jest do studentów i studentek z całej Polski.

Czytaj więcej...