Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Koniec I etapu 18 edycji GMC Poland 2017/2018

Zakończył się I etap 18. edycji konkursu GMC Poland 2017/2018. Przez ostatnie 5 tygodni  256 zespołów studenckich i firmowych rywalizowało w wirtualnej rzeczywistości o tytuł najlepiej zarządzających menedżerów.

 

Czytaj więcej...

Szkolenie w ramach projektu Cross EUWBA

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie w ramach projektu Cross EUWBA. Na spotkaniu pokażemy Ci jak skutecznie zaprezentować się przed inwestorami i rozwinąć umiejętności niezbędne podczas pitchingu. Eksperci opowiedzą o strategiach biznesowych i ich praktycznym zastosowaniu. Swoimi doświadczeniami podzielą się też Ci, którym udało się osiągnąć sukces. Do udziału zapraszamy potencjalne inwestorki i przedsiębiorczynie.

Czytaj więcej...

Studenci poznają odpowiedzialnych pracodawców na 7. Targach CSR

Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest najdłużej działającą, już od ponad 15 lat, i największą organizacją pozarządową w Polsce, która zajmuje się koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu w kompleksowy sposób. Forum to organizacja typu think-and-do-tank, pozostająca inicjatorem i partnerem przedsięwzięć kluczowych dla polskiego CSR. Inspirujemy biznes, który zmienia świat, i łączymy ludzi, którzy zmieniają biznes. Działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju. Więcej informacji na stronie www.odpowiedzialnybiznes.pl.

Czytaj więcej...

Spotkanie informacyjne w ramach projektu „Dofinansowanie usług doradczych wspierających innowacje w MŚP” Działanie 1.16 RPO WZ 2014-2020

Serdecznie zapraszamy mikro, małych i średnich przedsiębiorców na spotkanie informacyjne dotyczące zasad ubiegania się o granty na doradztwo w ramach projektu „Dofinansowanie usług doradczych wspierających innowacje w MŚP” Działanie 1.16 RPO WZ 2014-2020, które odbędzie się 5 kwietnia 2018 r. (czwartek), o godz. 10:30, w Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., przy ul. św. Ducha 2, 70-205 Szczecin (sala konferencyjna na parterze).

Czytaj więcej...

Konkurs Every Can Counts

Chcesz sprawdzić się jako Project Manager? Zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszy projekt promujący recykling aluminiowej puszki po napojach.

Czytaj więcej...

17. Letnia Szkoła Wyszehradzka

Szkoła to platforma nieformalnych studiów adresowanych do studentów, doktorantów, młodych nauczycieli, liderów społecznych i dziennikarzy z Polski, Czech, Słowacji i Węgier, która daje niepowtarzalną szansę współpracy z wybitnymi ekspertami i intelektualistami podczas warsztatów, wykładów i debat, dotyczących polityki, gospodarki i kultury krajów V4.

 

Czytaj więcej...

Wiosenny Inkubator Innowacji

Stowarzyszenie WIOSNA znany z takich projektów jak SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, w partnerstwie z Uniwersytetem Jagiellońskim poszukuje innowatorów społecznych gotowych zmierzyć się wyzwaniami rynku pracy. W WIOSENNYM INKUBATORZE INNOWACJI wystarczy nowatorski pomysł i chęć do działania, bo o wsparcie doradcze oraz grant na realizację innowacyjnego pomysłu zadba WIOSNA!

Czytaj więcej...

18. edycja programu L'Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki!

Od 5 marca do 30 kwietnia trwa nabór zgłoszeń do 18. edycji programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki. Kobiety prowadzące badania z zakresu szeroko pojętych nauk o życiu mają dodatkową szansę na promowanie swoich osiągnięć naukowych oraz uzyskanie wsparcia finansowego.

 

Czytaj więcej...

Twoja kariera może zależeć od tego co publikujesz na Facebooku?

Młodzi ludzie często nie zdają sobie sporawy z konsekwencji tego co publikują. To co wpisujemy w nasze CV, rekruterzy sprawdzają w mediach społecznościowych. Zobaczą wszystko co jest udostępnione publicznie.

Czytaj więcej...

Wiosenna kampania rekrutacyjna do firmy EY!

Teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie kariery w branży doradczej. Rusza największa rekrutacja do EY Polska.

Firma EY, zdobywca prestiżowych tytułów najlepszego pracodawcy zarówno w oczach studentów, jak i pracowników planuje zatrudnienie ponad 200 nowych osób. Od 1 marca na studentów i absolwentów czekają płatne praktyki lub praca stała w niemal wszystkich zespołach: Audytu, Podatków, Transakcji, Doradztwa Biznesowego i IT. Oferty oraz więcej informacji znajdują się na stronie www.zacznijpoziomwyzej.pl

Czytaj więcej...

Konkurs Audit OdyssEY!

Wystartowała rejestracja zespołów do konkursu Audit OdyssEY! Studenci kierunków biznesowych i ekonomicznych po raz kolejny mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. Nawet 20 tys. zł dla zwycięskiej drużyny, iPady, czytniki Amazon Kindle, vouchery na szkolenia ACCA , ale przede wszystkim płatne praktyki i oferty pracy w renomowanej firmie doradczej EY. Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o rejestrację swoich drużyn na stronie www.auditodyssey.pl do 29 marca 2018r.

200 miejsc czeka na nowych pracowników i praktykantów w Deloitte

Firma doradcza Deloitte rozpoczyna coroczną rekrutację. Do 11 kwietnia br. czeka na zgłoszenia studentów (co najmniej trzeciego roku studiów) i absolwentów uczelni wyższych. Firma jest również otwarta na osoby posiadające doświadczenie zawodowe, które chcą zmienić pracę na bardziej innowacyjną. Oferty dotyczą biur Deloitte w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie oraz Szczecinie. Rekrutacja prowadzona jest do zespołów doradczych w działach audytu, podatków, prawa, doradztwa finansowego oraz konsultingu strategicznego, technologicznego, zarządzania ryzykiem i marketingu.

Czytaj więcej...

#SustainHack – hakuj dla zrównoważonego rozwoju

Forum Odpowiedzialnego Biznesu wspólnie z platformą ChallengeRocket.com zaprasza do udziału w pierwszym #SustainHack, czyli konkursie Idea Challenge, którego celem jest znalezienie rozwiązań dla wyzwań z zakresu zrównoważonego rozwoju postawionych przez Bank BGŻ BNP Paribas i Kompanię Piwowarską.

Czytaj więcej...

Projekt wolontariacki "EVS in France"

Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych Tratwa aktywizuje i wzmacnia organizacje pozarządowe. Wyławiamy liderów, przekonujemy, ośmielamy do działania w NGO i dajemy im narzędzia, by byli skuteczni. Wiemy, jak to zrobić, bo nasi ludzie pracują w trzecim sektorze nawet 20 lat. Jesteśmy również partnerem w projektach międzynarodowych i prowadzimy rekrutacje na projekty europejskiego wolontariatu za granicą (EVS).

Czytaj więcej...

Projekt "Dofinansowanie usług doradczych wspierających innowacje w MŚP"

Projekt "Dofinansowanie usług doradczych wspierających innowacje w MŚP" realizowany jest przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A w ramach Działania 1.16 Zwiększenie dostępu do usług Instytucj Otoczenia Biznesu RPO WZ 2014-2020.

Czytaj więcej...

10 popularnych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej. Co odpowiedzieć, aby nie polec

MonsterPolska.pl to międzynarodowy serwis z ofertami pracy (część grupy Monster.com), oferujący dostęp do ponad 4,5 miliona ofert pracy w ponad 40 krajach. Jako pionier rekrutacji online MonsterPolska.pl efektywnie łączy pracodawców z pracownikami, realizując zarówno rekrutacje lokalne, jak i te o charakterze międzynarodowym. Skuteczność rekrutacji gwarantują unikalne rozwiązania technologiczne i komunikacyjne, tworzone w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku pracy.

Czytaj więcej...

Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego

Zapraszamy studentów i absolwentów Uniwersytetu Szczecińskiego do nauki i zdobycia kwalifikacji zawodowych w Szkole Edukacji PAFW i UW.

 

Czytaj więcej...

Stypendia w Niemczech - GFPS Polska

GFPS-Polska to organizacja studencka powstała w 1994 roku. Jej celem statutowym jest wspieranie nauki, współpracy i wymiany studenckiej oraz naukowej między Polską, a Niemcami. W stypendiach, kursach i warsztatach organizowanych przez nasze stowarzyszenie wzięło udział do tej pory kilka tysięcy osób. Środki na organizowane przez nas wydarzenia i stypendia pozyskujemy z Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej, Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży oraz darowizn.

Czytaj więcej...

Barometr zawodów 2018

Zapraszamy do zapoznania się z prognozą zapotrzebowania na pracowników w 2018r. Badanie zostało przeprowadzone na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przez ekspertów na przełomie III u IV kwartału 2017r. Koordynatorem krajowym badania był Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, natomiast koordynatorem wojewódzkim - Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie. Szczegóły >>>