Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego jest agencją zatrudnienia (nr 13117)

Inspektor w Wydziale Badań i Analiz/Biuro Zachodniopomorskie Obserwatorium Rynku Pracy

Szukasz ciekawej pracy?
Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie (Biuro Zachodniopomorskie Obserwatorium Rynku Pracy) poszukuje osoby ze znajomością aktualnych trendów w obszarze marketingu internetowego.

Czytaj więcej...

Elektryk Utrzymania Ruchu

Elektryk Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Okolice Szczecina, Gryfina
Oferta dotyczy pracy stałej.

Czytaj więcej...

PRACA DORYWCZA

Poszukujemy PANÓW do pracy przy evencie od początku kwietnia przez około 10 dni. Stawka 15 zł netto/h. (dużo godzin)
Osoba do kontaktu: bartek@bono.pl 

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI (POLICE)

Czytaj więcej...

Specjalista ds. transportu/spedytor

Grupa przedsiębiorstw ELSEN jest międzynarodową firmą z siedzibą w Niemczech działającą jako kompleksowy operator usług logistycznych i personalnych. Portfolio produktów obejmuje działalność operacyjną taką jak transport oraz działania logistyczno-produkcyjne.

Czytaj więcej...

Asystent sprzedaży

Fabryka Okularów Sp. z o.o. właściciel największej polskiej sieci salonów optycznych Doktor Marchewka.

Czytaj więcej...

Praktyki w DGS

Rozpocznij swoją karierę z DGS! Płatne praktyki w naszej organizacji zapewnią Ci możliwość poznania zasad funkcjonowania firmy, która łączy najnowocześniejsze technologie i innowacyjne rozwiązania z pomaganiem innym. U nas kawę parzysz sobie sam, a wiedzę zdobywaną na uczelni, będziesz wykorzystywać w praktyce.

Czytaj więcej...

Asystent Działu Zakupów

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Czytaj więcej...

Inżynier Procesu

PKC GROUP jest zaufanym i uznanym partnerem w światowej branży transportowej oraz dostawcą dla wiodących globalnych marek pojazdów użytkowych i taboru kolejowego. Firma należy do grupy Samvardhana Motherson, jednego z 26 największych dostawców dla branży motoryzacyjnej na świecie. Dzięki naszej światowej sieci usług i produkcji jesteśmy tam, gdzie nasi kluczowi klienci nas potrzebują.

Czytaj więcej...

Recepcjonista/tka, Kelner/ka

Oferta pracy – Apartamenty/Restauracja RONDO w Świnoujściu
przy ul. Piastowskiej 35 prowadzi nabór na sezon wakacyjny na stanowiska:
Recepcjonista/Recepcjonistka
Kelner/Kelnerka

Czytaj więcej...

Doradca klienta w Banku BGŻ BNP Paribas

Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym, oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych. Dzięki różnorodności oferowanych produktów nasi pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach biznesowych Banku. W Banku BGŻ BNP Paribas dbamy o najwyższą jakoś obsługi klienta, dlatego ze szczególną dbałością rekrutujemy osoby na stanowiska związane z obsługą klienta indywidualnego. Inwestujemy w ciągły rozwój naszych pracowników, aby mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Czytaj więcej...

Asystent Doradcy Podatkowego

OFERTA KARIERY ZAWODOWEJ

Grupa Doradczo-Księgowa SCMT poszukuje kandydata/kandydatki

na stanowisko: ASYSTENT DORADCY PODATKOWEGO

Czytaj więcej...

Fundusz Pomerania - Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

Fundusz Pomerania poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

 

Czytaj więcej...

Wiosenna kampania rekrutacyjna do firmy EY

Teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie kariery w branży doradczej. Rusza największa rekrutacja do EY Polska.
Firma EY, zdobywca prestiżowych tytułów najlepszego pracodawcy zarówno w oczach studentów, jak i pracowników planuje zatrudnienie ponad 200 nowych osób.

Czytaj więcej...

Pracownik ochrony

Grupa Kapitałowa Hunters® - działamy na Polskim rynku od 25 lat. Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie mienia. Obecnie zatrudniamy ponad 4000 osób na terenie RP oraz Czech. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko : Pracownik Ochrony >>>

Staż wakacyjny w Sopra Steria Polska

Firma Sopra Steria Polska z siedzibą w Katowicach, jak co roku organizuje płatne staże wakacyjne dla uczniów/studentów. 
Szczegóły >>>
Szczegóły >>>

Stażysta Graduate Programme

Międzynarodowa firma - lider w branży energooszczędnych rozwiązań kontroli klimatu w pomieszczeniach, poszukuje kandydatów do wyjątkowego 2-letniego programu stażowego dla absolwentów kierunków inżynierskich. Szczegóły >>>

 

Magazynier (praca sezonowa w okresie kwiecień-sierpień)

Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje pracownika na stanowisko Magazyniera (praca sezonowa w okresie kwiecień-sierpień)
Miejsce pracy: Szczecin

Czytaj więcej...

Płatny staż w PKO Banku Polskim

AKADEMIA PROFESJONALNEGO DORADCY
#dziendobrykariero – SZCZECIN, GOLENIÓW, GORZÓW WIELKOPOLSKI Chcesz poznać tajniki pracy w największej instytucji finansowej w Polsce? Dołącz do nas i postaw na rozwój pod okiem najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach Sprawdź co robimy na: www.pkobp.pl, www.bankomania.pkobp.pl, Facebook, LinkedIn

Czytaj więcej...