Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego jest agencją zatrudnienia (nr 13117)

Program absolwencki - DGS

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą programy absolwenckiego firmy DGS --> Więcej szczegółów

Asystent sprzedaży - Fabryka Okularów

Doktor Marchewka to największa polska sieć salonów optycznych! Od 2014 roku działamy na terenie całego kraju. Otworzyliśmy ponad 87 salonów, dwie Kliniki Wzroku i obiecujemy, że to dopiero początek!

Czytaj więcej...

Specjalista Back Office

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o. Jest częścią Adecco S.A. oraz spółką córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. W związku z nowym projektem dla Kontrahenta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy obecnie pracowników do nowo powstałego zespołu.

Czytaj więcej...

Specjalista ds. obsługi klienta

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o. Jest częścią Adecco S.A. oraz spółką córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. W związku z nowym projektem dla Kontrahenta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy obecnie pracowników do nowo powstałego zespołu.

Czytaj więcej...

Stażysta/stażystka w agencji ubezpieczeniowej - Szczecin

Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia w ramach programu ’Staże u agentów. WYRÓŻNIJMY SIĘ’ poszukuje kandydatów do 30 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności na 2-miesięczny płatny staż.

Czytaj więcej...

Nauczyciel języka niemieckiego/ student germanistki

REKRUTACJA NA ROK 2019/2020 - Zapraszamy do współpracy nauczycieli języka niemieckiego i studentów germanistyki

Czytaj więcej...

Polish - Customer Management in Sabadell, Spain

Our collaborator is high growth e-commerce company specialized in the decoration market. With an international orientation, the company is present through its sites in 45 different countries.

Czytaj więcej...

Asystent ds. prawnej ochrony przyrody – płatny staż

Firma „Grupa Zadaniowa Sp. z o.o.” poszukuje osób, zainteresowanych odbyciem płatnego stażu, jako: Asystent ds. prawnej ochrony przyrody – płatny staż

Czytaj więcej...

Project Manager Assistant/ Junior Project Manager

GlobalLogic in Szczecin hires more than 200 specialists and realizes projects in automotive, telco, maritime and military domains. Currently we are searching for a person interested in supporting our Project Managers in their daily work who is willing to develop skills to become Junior Project Manager eventually.

Czytaj więcej...

Account Manager

We are looking for an Account Manager intern that has a native level of Polish to join our company for at least 6 months.

Czytaj więcej...

Hostessa

Jesteś otwartą, dynamiczną osobą, która uwielbia wyzwania i stawia na ciągły rozwój? Nie interesują Cię nudne godziny w biurze, tylko łączenie przyjemnego z pożytecznym? Sprzedaż nie jest Ci obca?

Czytaj więcej...

Nabór do projektu „Nauczanie języka sąsiada od przedszkola do zakończenia edukacji - kluczem do komunikacji w Euroregionie Pomerania."

Szanowni Państwo,poszukujemy dwóch pracowników, którzy wzmocnią nasz zespół do realizacji transgranicznego projektu pn. „Nauczanie języka sąsiada od przedszkola do zakończenia edukacji - kluczem do komunikacji w Euroregionie Pomerania." Odbiorcami projektu są dzieci i młodzież w wieku szkolnym, uczące się języka niemieckiego.

Czytaj więcej...

Asystent w dziale Kadr i Płac

RSM Poland to ponad 250 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 41 tysięcy specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi
w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

Czytaj więcej...

Młodszy specjalista ds. Zarządzania Nieruchomością - staż

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE.

Czytaj więcej...

Pedagog w Kinder‐, Jugend‐ und Familienhilfe Menschen(s) kinder

Jako uznany niemiecki podmiot realizujący pomoc dla dzieci i młodzieży poszukujemy do wsparcia naszego zespołu pedagogicznego w placówkach stacjonarnych oraz doradczych/ ambulatoryjnych pedagogów – absolwentów poniższych kierunków studiów pedagogicznych

Czytaj więcej...

Specjalista ds. umów

Colas Rail Polska jest częścią międzynarodowej korporacji obecnej w 50 krajach, na 5 kontynentach.
Rozpoczęliśmy projekt przebudowy linii kolejowej E-59 na odcinku Slonice - Choszczno i poszukujemy ambitnej osoby, która dołączy do naszego teamu 

Czytaj więcej...

State Street w Gdańsku

Sprawozdania finansowe to dla Ciebie najlepsza lektura? IFRS i US GAAP nie są Ci obce?

Dołącz do State Street w Gdańsku i odkrywaj tajemnice sprawozdawczości funduszy inwestycyjnych!

https://statestreet.wd1.myworkdayjobs.com/en-US/Global/job/Gdansk-Poland/Financial-Reporting-Associate-1_R-594242-1

Asystent ds. certyfikacji BREEAM

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura i dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 15 000 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie.

Czytaj więcej...

Specjalista ds. zamówień z językiem angielskim

Idea HR Group

poszukuje kandydatów na stanowisko: 

Specjalista ds. zamówień z językiem angielskim >>>