Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego jest agencją zatrudnienia (nr 13117)

Globalny program Absolwencki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwuletniego, płatnego stażu w firmie DGS.

Czytaj więcej...

Terapeuta ds. podnoszenia sprawności fizycznej

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ DOM KOMBATANTA I PIONIERA ZIEMI SZCZECIŃSKIEJ

Czytaj więcej...

SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA

Luneos Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca usługi z zakresu efektywności energetycznej dla średnich i dużych przedsiębiorstw głównie z sektora przemysłowego. Luneos oferuje usługę Light-As-A-Service polegającą na modernizacji oświetlenia na technologię LED z 7 letnim pakietem serwisowogwarancyjnym w formule abonamentowej. Po rozpoczęciu współpracy z Klientem Spółka inwestuje własne środki, które następnie rozlicza w formie abonamentu za usługę. Abonament stanowi zaledwie część osiągniętych przez Klienta oszczędności. Luneos jest partnerem szwajcarskiego funduszu Susi Partners i w chwili obecnej dysponuje środkami w wysokości 30 milionów EURO do zainwestowania w najbliższym czasie. Więcej na www.luneos.pl

Czytaj więcej...

Programista PLC

Firma wspierająca zakłady przemysłowe w zakresie utrzymania ruchu i oprogramowania PLC.

Czytaj więcej...

Product Developer

Nordfish - Foodmark Sp. z o.o., the part of well - known Lisner Poznań Sp. z o.o. is looking for a new person in a R&D team:

Czytaj więcej...

STAŻYSTA OPTYMALIZACJI PRODUKCJI

Spółka Nordfish – Foodmark, znana ze swoich przetworów rybnych i będąca częścią lidera w branży, firmy Lisner Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sp. k. poszukuje obecnie osób zainteresowanych PŁATNYM stażem w obszarze optymalizacji produkcji.

Czytaj więcej...

Staż w Redakcji TVN24

Staż w Redakcji TVN24 Szczecin

Czytaj więcej...

Junior Manager

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy skierowaną dla Absolwentów uczelni.

Czytaj więcej...

Oferta pracy sezonowej dla studentów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy sezonowej dla studentów. Jest to bardzo atrakcyjna oferta dla studentów, którzy chcieli by w okresie letnim powiększyć swój budżet a po wakacjach zostać z nami na stałe :)

Czytaj więcej...

Specjalista ds. organizacyjno-prawnych

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Czytaj więcej...

Rekrutacja na praktyki wakacyjne studentów prawa w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich

Rzecznik Praw Obywatelskich zaprasza studentów prawa III, IV, V roku studiów na miesięczne, bezpłatne praktyki wakacyjne w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich.

Czytaj więcej...

Płatny, roczny program stażowy FIEGE

Firma Fiege sp. z o o. zaprasza do zapoznania się z ofertą płatnego stażu dla absolwentów uczelni wyższych.

Czytaj więcej...

Hospitality summer 2019

Hello, I was just calling you to offer some hospitality and tourism internships for studnets for this summer.

Czytaj więcej...

Praca dla studentów - Szczecińskie Centrum Świadczeń

Szczecińskie Centrum Świadczeń zaprasza do zapoznania się z ofertą pracy dla studentów.

Czytaj więcej...

Swedish Customer Service Advisor

The Cloud is fashionable - everyone’s talking about it, many use it, but few knows what it consists of, how it works, how to access it, and how to take care of it. It is us, Cloud Infrastructure Services, who understand the subject thoroughly. From high level services, through managing equipment and operating systems, internal or access networks to managing applications, IT operations, availability, configurations, and changes. By working in an international environment… we use a number of foreign languages.

Czytaj więcej...

Płatny staż w Dziale Administracji

ASTOR od ponad 30 lat zmienia polski przemysł podnosząc jego konkurencyjność oraz efektywność dzięki eksperckiej wiedzy i nowoczesnym technologiom. Robimy to z pasją i zaangażowaniem, co pozwoliło nam zostać liderem w zakresie standardu obsługi Klientów w naszej branży. W 2013 roku w badaniu Great Place to Work zostaliśmy 3-cim najlepszym miejscem pracy w Polsce. Posiadamy oddziały w całej Polsce.

Czytaj więcej...

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

Jesteśmy liderem wśród dostawców usług internetowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Od ponad 20 lat niezawodnie wspieramy każdego, kto chce zaistnieć w sieci. I wciąż nam mało! Rozwijamy się i dbamy o to, aby zapewniać najlepszą jakość naszych usług. Jesteśmy także jednym z największych pracodawców z branży IT w naszym województwie.

Czytaj więcej...

Młodszy Specjalista Obsługi Klienta

Jesteśmy liderem wśród dostawców usług internetowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Od ponad 20 lat niezawodnie wspieramy każdego, kto chce zaistnieć w sieci. I wciąż nam mało! Rozwijamy się i dbamy o to, aby zapewniać najlepszą jakość naszych usług. Jesteśmy także jednym z największych pracodawców z branży IT.

Czytaj więcej...

Asystent/tka radcy prawnego– Aplikant/ka radcowski

LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta Renomowanej Kancelarii Radców Prawnych

Czytaj więcej...