Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Ambasador DPS Software

Rusza studencki program Ambasador DPS Software – szukamy kreatywnych, ambitnych studentów zainteresowanych tematyką CAD/CAM/CAE/PDM/PLM,  którzy chcą się rozwijać w tym kierunku i podnosić swoje kwalifikacje.

– Program jest świetną okazją do tego, by nie tylko poszerzyć swoje kompetencje z zakresu oprogramowania inżynierskiego, ale też do zaangażowania się w organizację ciekawych projektów,  wykazania się inicjatywą i realizowania swoich pomysłów. To z pewnością zaprocentuje w przyszłości, gdy absolwenci będą wchodzić na rynek pracy – mówi Adrian Czapla, specjalista ds. edukacji DPS Software.

Czytaj więcej...

GlobalLogic - oferty pracy

GlobalLogic to międzynarodowa firma, lider w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu  rozwoju produktu, specjalizujący się w projektowaniu, tworzeniu, testowaniu i integracji  oprogramowania. Współpracujemy z klientami z całego świata, w tym z najbardziej znanymi i rozpoznawalnymi markami. Siedziba główna GlobalLogic znajduje się w Dolinie Krzemowej, a centra rozwoju oprogramowania na całym świecie, w tym w Polsce, w Szczecinie.

Czytaj więcej...

Nauczyciel geografii

Technikum TEB Edukacja w Szczecinie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku nauczyciela geografii z pełnymi uprawnieniami pedagogicznymi (praca od września), studia magisterskie z geografii.

Praca w systemie stacjonarnym, możliwość dostosowania planu lekcji, umowa zlecenie, ok. 10-ciu godzin w tygodniu.

Czytaj więcej...

 Oferta Zawodowych Praktyk Studenckich - Tworzenie tekstów

MEDCOM sp. z o. o. jest firmą działającą w obszarze e-commerce w branży serwisów medycznych. Zarządzamy serwisem ZaufaneKliniki.pl – największą internetową encyklopedią medyczną zawierającą specjalistyczną wiedzę na temat różnorodnych usług medycznych. Serwis oferuje nie tylko zdobycie informacji o danym zabiegu medycznym, ale także umożliwia w krótkim czasie umówienie wizyty do wybranej przez pacjenta kliniki spośród wielu polecanych i zaufanych z całego kraju.

Oferujemy studentom możliwość odbycia w naszej firmie MEDCOM sp. z o. o. bezpłatnych praktyk zawodowych.

Czytaj więcej...

IT Supporst Specialist Lvl. 2

Firma Genpact Poland poszukuje kandydatów na stanowisko IT Supporst Specialist Lvl. 2 >>>