Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Genpact

Genpact jest liderem globalizacji usług i technologii oraz pionierem w zakresie zarządzania procesami biznesowymi dla firm na całym świecie. Współpracujemy z ponad 800 klientami wykorzystując inteligentnie skonstruowane procesy, analizy i technologie. Oferujemy szeroką gamę usług branżowych. Należą do nich finanse i rachunkowość, ubezpieczenia i bankowość, zakupy & zarządzanie łańcuchem dostaw, obsługa klienta, aplikacje korporacyjne, zarządzanie infrastrukturą IT.

Czytaj więcej...

Program edukacyjny "Główka pracuje"

Program edukacyjny „Główka pracuje – Cleveres Köpfchen” jest adresowany do osób zainteresowanych nauką zawodu i pracą w Niemczech. To inicjatywa niemieckiego Urzędu Pracy w Pasewalku, która umożliwia zdobycie wykształcenia oraz pracy na terenie Niemiec.

 

Czytaj więcej...

Grupa TOM

Grupę TOM tworzy pięć spółek specjalizujących się w nowoczesnej oraz przyjaznej środowisku gospodarce surowcami wtórnymi. Spółki wchodzące w skład grupy, wzajemnie uzupełniają kompleksowy zakres realizowanej przez nas proekologicznej działalności. Wdrażając politykę systematycznego rozwoju od blisko 25 lat, wypracowaliśmy wiodące rynkowe pozycje w licznych obsługiwanych przez nas sektorach rynku. Zatrudniamy ponad 280 pracowników.

Czytaj więcej...

lastminute.com group

Jesteśmy międzynarodową grupą kapitałową, pośród światowych liderów w branży turystycznej działającej online. Do naszej grupy należą lastminute.com, Bravofly, Rumbo, Volagratis oraz Jetcost.
W związku z dodaniem do portfolio serwisu WAYN.com, którego siedziba operacyjna znajduje się w Szczecinie, rozpoczęliśmy rozwój naszej działalności na rynku polskim.

Czytaj więcej...

Kancelaria Podatkowa Szczecin Sp. z o.o.

Jesteśmy kancelarią doradztwa podatkowego, zajmujemy się zarówno stricte ksiegowością - od ryczałtu po księgi handlowe, jak i doradztwem. Skierowani jesteśmy na współpracę z niemieckimi firmami.

Czytaj więcej...

Pazim Sp. z o.o.

Hotel Radisson Blu w Szczecinie położony jest w samym sercu miasta i stanowi czołówkę szczecińskiego rynku hotelarskiego. Dysponuje 369 pokojami o zróżnicowanym standardzie, w tym 10 apartamentami z jedną bądź dwoma sypialniami. Ponadto hotel dysponuje 10 salami konferencyjnymi, dwoma restauracjami i dwoma barami oraz centrum fitness.
Wyróżnia nas jedyna w swoim rodzaju filozofia Yes I Can! Oznacza ona, że jesteśmy utożsamieniem gościnności i dokładamy wszelkich starań w celu osiągnięcia zadowolenia naszych gości.
Radisson Blu, to marka oparta o ludzi. Nasi pracownicy muszą cechować się zaangażowaniem i ujmująca osobowością. Zatrudniamy talenty a umiejętności szkolimy.

Czytaj więcej...

Arvato Polska

Praca  w międzynarodowym zespole dla jednego z czołowych dostawców innowacyjnych rozwiązań w branży IT to główne zadania Arvato w Szczecinie. Skupiamy się na wielojęzycznej obsłudze klienta zarówno telefonicznej jak i mailowej. W swojej codziennej pracy ponad 300 konsultantów kontaktuje się w 14 językach gwarantując tym samym najwyższy poziom obsługi. 

Czytaj więcej...

Metro Services PL

Metro Group to jedna z największych międzynarodowych grup handlu detalicznego na świecie. Wszystkie sieci handlowe, jak Makro Cash & Carry, Metro Cash & Carry, Media Markt, zajmują wiodące pozycje na rynku. Metro Services to nowoczesne centrum finansowo-księgowe, świadczące usługi wewnątrz Metro Group.

Czytaj więcej...

Infoludek.pl

Infoludek.pl, pierwszy portal w Szczecinie. Od 18 lat najpopularniejszy portal informacyjny w Szczecinie i zachodniopomorskim.

Nasza działalność skupia się na trzech obszarach: ogłoszenia praca i nieruchomości, informacje o wydarzeniach kulturalnych, promocja lokalnego biznesu.

Dla ludzi z pasją zawsze znajdzie się u nas miejsce!

Czytaj więcej...

Simple Investment Sp. z o.o.

Simple Investment jest firmą działającą w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży, szczególnie w obszarze usług finansowych. Działamy globalnie, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz technicznym możliwościom podejmujemy współpracę z firmami i klientami na całym świecie.
Simple Investment nastawiona jest na długofalowy rozwój i umacnianie swojej pozycji w branży.
Stawiamy na nowoczesną technologię, wysoką skuteczność działania oraz profesjonalizm. Duży nacisk kładziemy na ciągły rozwój oraz doskonalenie w zakresie oferowanych przez nas usług. Potrafimy w pełni wykorzystać potencjał naszych pracowników i klientów w celu uzyskania jak najlepszych efektów, obopólnej satysfakcji oraz sukcesów finansowych.

Czytaj więcej...

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s. c. J. Bogutyn-Przybyszewska, K. Przybyszewska

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową i aktywną instytucją rynku pracy.
Działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw na terenie Pomorza Zachodniego, jak i całej Polski.
UniKadr oferuje usługi przeznaczone dla firm, kadry zarządzającej, pracowników, osób poszukujących pracy, studentów, uczniów i wszystkich zainteresowanych rozwojem zawodowym.

Czytaj więcej...

DGS Business Services Sp. z o. o.

Firma DGS Business Services jest częścią duńskiej grupy William Demant, światowego lidera w produkcji aparatów słuchowych. Jesteśmy stabilnie rozwijającą się firmą.
DGS Business Services znajduje się w centrum Szczecina (Oxygen), gdzie dostarczamy usługi biznesowe. Zatrudniliśmy już +200 pracowników / specjalistów, którzy pracują w działach finansowo-księgowych, rozwoju oprogramowania oraz IT, a także w dziale jakości.

Czytaj więcej...

Albatros Sp. z o. o. Sp. K.

Albatros Sp. z o. o. Sp. K. to funkcjonująca w ramach międzynarodowej Grypy Fliegel Textilservice firma, prowadząca największy i jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów oferujących profesjonalne usługi pralnicze. Dzięki wdrożeniu innowacyjnych światowych technologii produkcja osiąga poziom ponad 100 ton prania na dobę.
Pracownicy są dla nas priorytetem dlatego stale inwestujemy w ich rozwój zapewniając szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb, zapewniamy bezpieczne środowisko pracy oraz niezwykle rozbudowany pakiet socjalny.

Czytaj więcej...

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.jest spółką akcyjną, w której głównym akcjonariuszem jest Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego. Celami statutowymi Agencji jest szeroko pojęta promocja regionu oraz aktywizacja gospodarcza i pomoc w działaniu małym i średnim przedsiębiorstwom.

Czytaj więcej...

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia działa na rynku od 2003r. Zatrudniamy osoby do pracy na różnych stanowiskach - od prac fizycznych, produkcyjnych po prace biurowe i specjalistyczne.

Czytaj więcej...

Agencja Zatrudnienia KS SERVICE

 

Nasza agencja zajmuje się pozyskiwaniem kandydatów dla na stanowiska każdego szczebla.

Współpracujemy z firmami polskimi oraz zagranicznymi.

 

Specjalizujemy się w obszarze rekrutacji stałych, tymczasowych, a także zagranicznych.

Czytaj więcej...

Bank Pekao SA

Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków w Polsce. Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych. Teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości.

Czytaj więcej...

Manpower

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej.

Firma jest częścią ManpowerGroup, lidera innowacyjnych rozwiązań dla globalnego rynku pracy.

Manpower tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają klientom na całym świecie osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność.

Czytaj więcej...

Diebold Nixdorf BPO Sp. z o.o.

Diebold Nixdorf jest czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności w Europie i na świecie. Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych, takich jak technologia biometrycznego uwierzytelniania transakcji "Finger Vein" czy płatnicze technologie zbliżeniowe. Naszymi klientami są banki i instytucje finansowe, duże sieci handlowe, centra logistyczne i rozliczeniowe.

Czytaj więcej...

IDEA HR GROUP

IDEA HR Group to nowa jakość usług w Polsce Zachodniej, praktyczne rozwiązania i wieloletnie doświadczenie w zakresie:

REKRUTACJI
PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH
OUTSOURCINGU KADR I PŁAC
SZKOLEŃ I COACHINGU
DORADZTWA PERSONALNEGO.

Czytaj więcej...

Animex Foods sp. z o.o. oddział w Szczecinie

Animex Foods jest największą na polskim rynku firmą mięsną, specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego i drobiowego oraz przetworów mięsnych.

Firma od lat przoduje w eksporcie mięsa na rynki zagraniczne, pozostając niekwestionowanym liderem w swojej branży. Animex Foods to także największy pracodawca w branży mięsnej. Posiada zakład pierzarski i 8 zakładów mięsnych, rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Czytaj więcej...

CENTRUM SZKOLENIOWE MONIKA GIELAR

Centrum Szkoleniowe Monika Gielar powstało w 2005r. Główną działalnością naszej firmy jest organizacja i przeprowadzanie szkoleń, warsztatów, wykładów i treningów interpersonalnych.

Specjalizujemy się przede wszystkim w realizacji kursów zawodowych z zakresu budownictwa, opieki nad osobami zależnymi, kosmetyki, kroju i szycia, administracji oraz kursów komputerowych.

Czytaj więcej...

Dansk Supermarked Group

Dansk Supermarked Group to największa duńska firma z branży handlu detalicznego. Przejrzyste reguły, zdrowy rozsądek i zorientowanie na klienta to podstawa naszego sukcesu. Kierujemy się tymi zasadami od kiedy Herman Salling otworzył swój pierwszy sklep w 1960 roku. Obecnie dysponujemy ponad 1,400 sklepami w czterech krajach: Danii, Szwecji, Polsce i Niemczech. Do grupy należą znane w Europie sieci handlowe: Bilka, Fotex, Salling, a także popularna w Polsce dyskontowa sieć Netto. Grupa zatrudnia ponad 51,000 osób, a każdego dnia sklepy Dansk Supermarked odwiedza ponad 1,4 miliona Klientów.

Czytaj więcej...

Randstad Polska

Randstad, firma świadcząca usługi pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, która jest jednym z dwóch głównych liderów branży HR w Polsce.

Czytaj więcej...

Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o.

Firma Kabel-Technik-Polska Spółka z o.o., która wchodzi w skład grupy kapitałowej PKC Group w swoich działaniach, koncentruje się na rozwiązaniach elektrycznych, w tym przede wszystkim na produkcji  szaf sterowniczych i wiązek kablowych do pociągów, maszyn budowlanych i autobusów dla branży transportowej oraz energetycznej.

Czytaj więcej...

Convergys International Sp. z o. o.

Convergys to światowej klasy korporacja zajmująca się zarządzaniem relacjami z klientami, założona w Stanach Zjednoczonych.


Convergys oferuje outsourcing obsługi klienta w zakresie wsparcia telefonicznego, self service i rozwiązań systemowych dopasowanych do rynku usług komunikacyjnych, finansowych, IT, sprzedażowych, opieki zdrowotnej i rynku rządowego.

Nasi Klienci i użytkownicy ich produktów na całym świecie mogą skorzystać z naszej niemal nieograniczonej dostępności geograficznej, możliwości językowych i usług na najwyższym poziomie w branży.

Czytaj więcej...

Coloplast Business Centre

Coloplast opracowuje produkty i usługi, które ułatwiają życie osobom z bardzo osobistymi i intymnymi dolegliwościami. Współpracując ściśle z użytkownikami naszych produktów tworzymy rozwiązania, które wychodzą naprzeciw ich szczególnym potrzebom. Nazywamy to intymną opieką zdrowotną. 
Nasza działalność obejmuje opiekę stomijną i urologiczną oraz leczenie ran i pielęgnację skóry. Działamy na całym świecie i zatrudniamy ponad 10 000 osób.

Czytaj więcej...

Businessface Sp. z o.o.

Businessface Sp. z o.o. to zespół ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w sektorze usług pośrednictwa finansowego. 
Współpracuje z ING Bank Śląski S.A.

Czytaj więcej...

LSJ HR GROUP

 

Stanowimy pomost między przedsiębiorstwami potrzebującymi pracowników, a osobami aktywnie poszukującymi zatrudnienia.

 

Posiadamy oferty pracy oraz oferty staży i praktyk. 

 

 

 

Czytaj więcej...

FUNDACJA TALENT I KARIERA

Dzielić się wiedzą na temat rynku pracy – z uczniami i studentami planujących karierę, przedstawicielami szkół, uczelni, instytucji działających w obszarze rynku pracy, a także z pracodawcami. 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Amazon

Amazon.com // – amerykańskie przedsiębiorstwo handlowe, spółka akcyjna założona w 1994 w Seattle; zajmuje się handlem elektronicznym i prowadzi największy na świecie sklep internetowy.

 

Czytaj więcej...

UniCredit Business Integrated Solutions

UniCredit Business Integrated Solutions to globalna spółka usługowa grupy UniCredit, świadcząca usługi w obszarze teleinformatyki (ICT), Back Office i Middle Office, obsługi nieruchomości, bezpieczeństwa oraz zakupów.
UniCredit Business Integrated Solutions zatrudnia ponad 10 600 pracowników i koordynuje działania w 11 krajach: w Austrii, Niemczech, we Włoszech, Polsce, Wielkiej Brytanii, Czechach, Rumunii, Słowacji, na Węgrzech, a także w USA (Nowy Jork) i Singapurze. W Polsce jesteśmy obecni w Szczecinie, Łodzi i Warszawie, zatrudniając ponad 650 osób.

Czytaj więcej...

Beliani

Beliani to założony w Szwajcarii, międzynarodowy sklep online zajmujący się sprzedażą designerskich mebli. Nasze produkty sprzedajemy w 16 krajach Europy, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech i wielu innych oraz w Kanadzie i USA.

Czytaj więcej...

ING Bank Śląski

ING Bank Śląski to jeden z największych uniwersalnych banków w Polsce, świadczący zintegrowane usługi finansowe z zakresu bankowości detalicznej, korporacyjnej i rynków finansowych. Bank ING to członek międzynarodowej grupy ING, która zatrudnia obecnie 100 tysięcy pracowników o działa w ponad 50 krajach na całym świecie, zarządzając aktywami ponad 85 milionów klientów.

Czytaj więcej...

Bp Polska Services sp. z o.o.

 

BP to jeden z największych na świecie koncernów paliwowych prowadzących dynamicznie rozwijającą się sieć nowoczesnych stacji benzynowych.

 

To duża, renomowana i wiarygodna firma, obecna na rynku polskim od ponad 20 lat.

 

Czytaj więcej...

GISPRO Sp. z o.o.

Firma Gispro sp z o.o. jest firmą geodezyjną, która od chwili powstania inwestuje w najnowsze technologie fotogrametryczne i teledetekcyjne. Jesteśmy firmą posiadającą doświadczoną kadrę, która zrealizowała dziesiątki projektów na terenie Polski i zagranicą. Wszystkie produkty dostarczone przez naszą firmę są najwyższej jakości i poziomie technologicznym. Szczególną uwagę zwracamy na jakość, dokładność i czas wykonania.

Czytaj więcej...

ZWK OHP

 

 

Jesteśmy instytucją, której działania w postaci usług rynku pracy krajowego i zagranicznego (sieć EURES)

skierowane są w szczególności do młodzieży do 25 roku życia.

 

Czytaj więcej...

Radiometer Sp.z.o.o.

Radiometer jest globalnym dostawcą technicznie zaawansowanych rozwiązań w miejscu opieki w zakresie diagnozowania wykorzystuje holistyczne podejście do potrzeb opieki w zakresie diagnozowania stanów nagłych, gazometrii krwi, monitoringu przezskórnego, badań immunologicznych oraz badań przezskórnych. 

 

Czytaj więcej...

LEROY MERLIN POLSKA SP. Z O. O.

Leroy Merlin Polska to pracodawca, który dynamicznie się rozwija i tworzy nowe miejsca pracy w całym kraju.

Nasi pracownicy razem tworzą zgrany zespół.

Dziś jest nas już 10 000!

Ty też możesz do nas dołączyć!

Mamy dla Ciebie wiele możliwości rozwoju.

Czytaj więcej...

PKO Bank Polski SA

PKO Bank Polski SA

Czytaj więcej...

Auchan KOŁBASKOWO

W Polsce Auchan Sp. z o.o. działa od 20 lat.

Firma nastawiona jest na rozwój pracownika. Poszukujemy pracowników na każdym szczeblu - od Managera po pracownika hali.

 

Czytaj więcej...

VI edycja Giełd Pracy - już w listopadzie 2017

Szanowni Pracodawcy!
 
Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego organizuje już VI edycję Giełd Pracy:

- 14 listopada 2017 r. na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług US (ul. Cukrowa 8)

- 15 listopada 2017 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US (ul. Mickiewicza 64)

Głównym celem planowanego przedsięwzięcia jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośredniego kontaktu pracodawców ze studentami oraz absolwentami Uniwersytetu Szczecińskiego - potencjalnymi pracownikami. 
 
Udział w Giełdach jest bezpłatny!!
 
Serdecznie zapraszamy do przekazywania zgłoszeń udziału w wydarzeniach oraz przedstawienia Państwa oczekiwań w formularzu dostępnym tutaj >>>
 
Na Państwa zgłoszenia czekamy do 13 października 2017 r.
 
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: 91 444 3703, 91 444 3685.
Zespół 
Akademickiego Biura Karier Uniwersytetu Szczecińskiego