Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Kancelaria Podatkowa IKG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Kancelaria Podatkowa IKG działa od 2000 roku. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu księgowości i obsługi kadrowo-płacowej oraz doradztwa podatkowego i finansowego.
Współpracujemy z biegłymi księgowymi, prawnikami, doradcami podatkowymi, bankami oraz instytucjami finansującymi z funduszy lokalnych i unijnych.
Nasza Kancelaria oferuje kompleksowe usługi księgowe i kadrowe dla firm polskich oraz firm zagranicznych inwestujących w Polsce. Dodatkowo nasza Kancelaria trudni się w szeroko pojętym doradztwie podatkowym. Udzielamy podatnikom porad i wyjaśnień z zakresu ich obowiązków podatkowych jak i również opracowujemy optymalne podatkowo kierunki działań firm naszych klientów.

Czytaj więcej...

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej - Aktywa Plus Emilia Kowalska

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla regionu szczecińskiego prowadzony jest przez Aktywa Plus Emilia Kowalska – Partnera Sieci Zachodniopomorskiej Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej (SZOWES). Działamy w ramach projektu „Sieć Zachodniopomorska Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej – OŚRODEK WSPARCIA EKONOMII SPOŁECZNEJ DLA REGIONU SZCZECIŃSKIEGO” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Misją SZOWES jest wzrost znaczenia ekonomii społecznej w regionie zachodniopomorskim służącej integracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych marginalizacją, wzrostowi kapitału społecznego oraz rozwojowi przedsiębiorczości.

Czytaj więcej...

KK Wind Solutions sp. z o. o.

W KK Wind Solutions produkujemy rozdzielnice elektryczne dla gigantów branży energetyki wiatrowej. Nasze rozdzielnice sterują pracą turbin wiatrowych. Wyróżniamy się na tle innych firm dzięki doświadczeniu w integrowaniu systemów oraz stosowanych rozwiązaniach w zakresie łańcucha dostaw. Na każdym etapie działania staramy się nie tylko spełniać oczekiwania, lecz również je przekracza. KK Wind Solutions posiada swoje oddziały w 5 krajach. Siedziba główna firmy znajduje się w Danii, tutaj tworzymy prototypy oraz przeprowadzamy testy. Nowoczesny oddział produkcyjny znajduje się w Szczecinie w Polsce iw Indiach. Firma posiada również biura sprzedaży w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych.

Czytaj więcej...

Amazon

Amerykańskie przedsiębiorstwo handlowe, spółka akcyjna założona w 1994 w Seattle; zajmuje się handlem elektronicznym i prowadzi największy na świecie sklep internetowy.

Czytaj więcej...

Follow me!

Firma transportowa z dwudzietoletnim stażem na rynku zachodniopomorskim. Realizujemy wysokiej jakości usługi transportowe dostosowane do potrzeb klienta. Kładziemy bardzo duży nacisk na komfort podróży i wysoką jakość świadczonych usług. Zatrudniamy ok 180 osób, dysponujemy flotą ponad 60 pojazdów marki Mercedes Benz.

Czytaj więcej...

DECATHLON SP. Z O.O.

W Decathlon czynimy sport dostępnym dla wielu i robimy wszystko, co możemy, aby uszczęśliwić użytkowników naszych sportowych produktów.

 

Czytaj więcej...

Headhunters Sp. z o.o.

Naszym podstawowym celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników, leasing pracowniczego oraz wszelkich działań związanych z optymalizacją zatrudnienia. Zapewniamy także osobom poszukującym pracy bezpłatne, profesjonalne doradztwo zawodowe oraz opiekę i wsparcie doświadczonych specjalistów zarówno przed, jak i po zatrudnieniu. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji pracowników różnego szczebla z branż: transportowych, produkcyjnych, budowlanych, inżynieryjnych, technologicznych, IT, gastronomicznych i innych.

Czytaj więcej...

Centrum Szkoleniowe Monika Gielar

Centrum Szkoleniowe Monika Gielar powstało w 2005r. Główną działalnością naszej firmy jest organizacja i przeprowadzanie szkoleń, warsztatów, wykładów i treningów interpersonalnych. Specjalizujemy się przede wszystkim w realizacji kursów zawodowych z zakresu budownictwa, opieki nad osobami zależnymi, kosmetyki, kroju i szycia, administracji oraz kursów komputerowych. Świadczymy także usługi doradztwa zawodowego, doradztwa psychospołecznego oraz psychoterapii. Realizujemy kursy dla osób indywidualnych – z wolnego naboru, dla instytucji i organizacji publicznych z województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, pomorskiego i kujawsko - pomorskiego. Mamy wieloletnie (od 2005r.) doświadczenie w realizacji szkoleń współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej...

Chris Turystyka i Rekreacja

Jesteśmy organizatorem  obozów letnich i zimowych, zielonych i białych szkół,  wyjazdów integracyjnych dla dzieci i młodzieży. Cel swój realizujemy poprzez tworzenie pionierskich na rynku polskim Campów - wyjątkowych miejsc, gdzie wszystko podporządkowane jest bezpieczeństwu, rozwojowi i potrzebom dzieci. To właśnie na Campach organizujemy nasze obozy dla dzieci i obozy młodzieżowe.

Czytaj więcej...

Fundacja Talent & Kariera

Fundacja Rozwoju Zawodowego Talent & Kariera zajmuje się wspieraniem młodych ludzi w procesie przejścia od etapu edukacji do zatrudnienia. Prowadzimy warsztaty i szkolenia dla uczniów i studentów, dzięki którym zdobywają niezbędne umiejętności przydatne w procesie rekrutacji. Promujemy region Szczecina, Goleniowa i okolic jako miejsca idealnego do życia i rozwoju kariery zawodowej.

 

 

Czytaj więcej...

LSJ HR Group

LSJ HR Group to szczecińska firma rekrutacyjno-szkoleniowa z piętnastoletnim doświadczeniem, która pozyskuje pracowników dla największych firm z regionu. Prowadzi procesy rekrutacyjne pracowników stałych i tymczasowych. Co ważne, udział kandydatów w prowadzonych przez firmę procesach jest całkowicie bezpłatny. LSJ oferuje też wsparcie pracowników na poziomie indywidualnym i zespołowym. Prowadzi szkolenia rozwojowe, produktowe, integracyjne oraz szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy.

 

Czytaj więcej...

Radiometer Sp z o.o.

 

Firma Radiometer to wiodący dostawca zaawansowanych technologicznie rozwiązań przeznaczonych do stosowania w nagłych przypadkach, które upraszczają i umożliwiają zautomatyzowanie wszystkich etapów badań wykonywanych w tego typu warunkach. Zatrudniając ponad 2700 osób na całym świecie i posiadając bezpośrednie przedstawicielstwa w 30 krajach, pomagamy pracownikom służby zdrowia w szybkim uzyskiwaniu precyzyjnych informacji na temat krytycznych parametrów oznaczanych w nagłych przypadkach, w tym natlenienia oraz stężeń mleczanów i troponiny.

Czytaj więcej...

Convergys International Sp. z o. o.

 

Convergys to światowej klasy korporacja zajmująca się zarządzaniem relacjami z klientami, założona w Stanach Zjednoczonych. Na całym świecie zatrudniamy 135 tysięcy osób w ponad 150 contact centers znajdujących się w 33 krajach. Na rynku polskim jesteśmy obecni od przeszło 11 lat i jako stabilna firma o ugruntowanej pozycji w Szczecinie, Convergys zapewnia stałe zatrudnienie.

Czytaj więcej...

AMREST Sp z o.o.

AmRest Holdings SE jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka rozwija również działalność w Europie Zachodniej, Rosji oraz Chinach. Nasze marki to: KFC, PIZZA HUT, STARBUCKS, BURGER KING, LA TAGIATELLA, BLUE FROG.

Czytaj więcej...

PZU SA

Grupa PZU jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego, oferując najszerszą gamę produktów na polskim rynku ubezpieczeniowym (ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie oraz pozostałe ubezpieczenia osobowe). Jest najstarszą, najbardziej doświadczoną, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową, zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów. Rozbudowana sieć dystrybucji i obsługi umożliwia wszystkim klientom, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, łatwy dostęp do oddziałów firmy.

Czytaj więcej...

Dansk Supermarked Group

Dansk Supermarked Group to największa duńska firma z branży handlu detalicznego. Przejrzyste reguły, zdrowy rozsądek i zorientowanie na klienta to podstawa naszego sukcesu. Kierujemy się tymi zasadami od kiedy Herman Salling otworzył swój pierwszy sklep w 1960 roku. Obecnie dysponujemy ponad 1,500 sklepami w czterech krajach: Danii, Szwecji, Polsce i Niemczech. Do grupy należą znane w Europie sieci handlowe: Bilka, Fotex, Salling, a także popularna w Polsce dyskontowa sieć Netto. Grupa zatrudnia ponad 51,000 osób, a każdego tygodnia sklepy Dansk Supermarked odwiedza ponad 9 milionów Klientów.

Czytaj więcej...

Bp Polska Services sp. z o.o.

BP - jeden z największych w świecie koncernów prowadzących sieć nowoczesnych stacji paliwowych. Rozwijamy talenty naszych pracowników i doceniamy najlepszych! Szkolimy w kierunku trenera oraz  lidera zmiany. 20% pracowników centrali debiutowało na stacjach BP. 95% naszych kierowników zaczynało swoją karierę jako sprzedawca. Najlepsi kierownicy mają szansę zostać Partnerami BP, to znaczy prowadzić „własną” stację paliw w systemie franczyzowym.

Czytaj więcej...

Albatros Sp. z o. o. Sp. K.

Albatros Sp. z o. o. Sp. K. to funkcjonująca w ramach międzynarodowej Grypy Fliegel Textilservice firma, prowadząca największy i jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów oferujących profesjonalne usługi pralnicze. Dzięki wdrożeniu  innowacyjnych światowych technologii produkcja osiąga poziom ponad 100 ton prania na dobę. Pracownicy są dla nas priorytetem dlatego stale inwestujemy w ich rozwój zapewniając szkolenia  dostosowane do indywidualnych potrzeb, zapewniamy  bezpieczne środowisko pracy oraz niezwykle rozbudowany  pakiet socjalny.

Czytaj więcej...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie

ZUS jest państwowa jednostką organizacyjną zatrudniającą ok. 1400 osób w Oddziale. Obecność doradców ZUS da możliwości doinformowania studentów o obowiązujących przepisach o ubezpieczeniach społecznych, założenia konta PUE oraz oferty pracy w ZUS.

Czytaj więcej...

Diebold Nixdorf BPO Sp. z o.o.

Diebold Nixdorf to światowy lider, zapewniający rozwiązania „connected commerce” milionom klientów z sektora bankowego oraz handlu detalicznego. Dostarczamy innowacyjne technologie niemal wszystkim ze 100 największych globalnych instytucji finansowych oraz większości z 25 czołowych sieci handlowych i wciąż dynamicznie się rozwijamy.

Czytaj więcej...

GlobalLogic

GlobalLogic to globalny lider w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu rozwoju produktu, specjalizujący się w projektowaniu, tworzeniu, testowaniu i integracji oprogramowania. Oddział szczeciński zatrudnia ponad 160 inżynierów. To bardzo dynamicznie rozwijające się centrum oprogramowania (dotychczasowy wzrost to ok. 45% rocznie), z ambitnymi planami wzrostu na przyszłość. GlobalLogic wyróżnia się na tle innych firm IT w Szczecinie przede wszystkim różnorodnością domen, technologii, jak i języków programowania przy zachowaniu otwartej komunikacji, przyjaznej atmosfery i elastycznych godzin pracy. Ciekawe projekty z takich branż jak: motoryzacja, telekomunikacja, militarna, symulatory czy IoT (Internet rzeczy), zapewniają pracownikom możliwość rozwoju i zdobywanie doświadczeń z różnych domen. GlobalLogic w Szczecinie tworzy najnowsze rozwiązania z obszaru programowania dla motoryzacji, które na rynku będą wykorzystywane dopiero za kilka, a nawet kilkanaście lat. Kierowcy na całym świecie korzystają i będą korzystać z naszego oprogramowania. GlobalLogic w Szczecinie może poszczycić się ponad 50 projektami z zakresu wsparcia kierowcy (m.in. w obszarze nawigacji, wyświetlaczy, autonomicznego wspierania kierowcy, systemów bezpieczeństwa), zrealizowanych dla największych i najbardziej znaczących producentów samochodów na rynku światowym. GlobalLogic w Szczecinie aktywnie wspiera lokalne środowisko, w tym m.in. Klaster.IT, PMI, a przede wszystkim blisko współpracuje ze środowiskiem akademickim ZUT, WSTE oraz AM.

Czytaj więcej...

Program edukacyjny "Główka pracuje – Cleveres Köpfchen"

Program edukacyjny „Główka pracuje – Cleveres Köpfchen” pomaga Polakom zdobyć kwalifikacje zawodowe w Niemczech. 3-letnią naukę oferują niemieckie firmy z branż: medycyna, handel, hotelarstwo, gastronomia, logistyka, administracja, budownictwo, technika, technologia. W trakcie nauki uczeń otrzymuje wynagrodzenie – min. 800 € netto/m-c. Program jest inicjatywą niemieckiego Urzędu Pracy w Pasewalku.

Czytaj więcej...

Leroy Merlin Polska Sp. z o. o.

LEROY MERLIN, jako główny uczestnik światowego rynku budowlano-dekoracyjnego, pomaga mieszkańcom w realizacji ich projektów.

 

Czytaj więcej...

ZWK OHP

Jako instytucja rynku pracy wspomagamy działaniami młodzież do 25 r. życia oferując usługi z zakresu lokalnego rynku pracy, jak również jako członek sieci EURES -oferujemy legalne i bezpieczne oferty pracy.

 

Czytaj więcej...

Metro Services Sp. z o.o

METRO SERVICES to jedno z trzech centrów usług wspólnych na świecie w ramach METRO – grupy zrzeszającej sieci handlowe jak Makro Cash & Carry. Zapewniamy pracownikom możliwości rozwoju, a jako część METRO jesteśmy stabilnym pracodawcą.

 

Czytaj więcej...

HM Serwis Group Sp. z o.o.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na europejskim rynku. Powstał w ramach połączenia podmiotów ANTIDOTUM i HM Serwis. Agencja Zatrudnienia ANTIDOTUM była ukierunkowana na polski rynek działając z sukcesami od 2003 roku. Agencja HM Serwis natomiast skupiała się na rynku europejskim odnosząc laury od 2010 roku. Ściśle współpracując współtworząc rynek agencji zatrudnienia w ostatnich latach, postanowiono zjednoczyć siły pod jednym brandem powołując HM Serwis Group.

Czytaj więcej...

Trames Sławomir Jamrozik Sylwia Gregorczyk Spółka Jawna

Jest to biuro rachunkowe, zajmujące się prowadzeniem pełnej i uproszczonej księgowości oraz kadr i płac, a jego pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą z młodymi ludźmi, którzy w przyszłości pragną pracować w zawodzie księgowego lub kadrowca.

Czytaj więcej...

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J. Bogutyn-Przybyszewska, K. Przybyszewska

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie. Doświadczenie UniKadru potwierdzają skutecznie działający, rekomendowani przez nas specjaliści wielu działów: personalnych, finansowo-księgowych, informatycznych, marketingu, handlowych, logistyki, administracji i obsługi klienta, zarządzania produkcją, inwestycji i rozwoju.

Czytaj więcej...

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

Więcej informacji dostępnych na stronie www.wup.pl

Czytaj więcej...

Genpact Poland

Genpact jest liderem globalizacji usług i technologii oraz pionierem w zakresie zarządzania procesami biznesowymi dla firm na całym świecie. Współpracujemy z ponad 800 klientami wykorzystując inteligentnie skonstruowane procesy, analizy i technologie. Oferujemy szeroką gamę usług branżowych. Należą do nich finanse i rachunkowość, ubezpieczenia i bankowość, zakupy & zarządzanie łańcuchem dostaw, obsługa klienta, aplikacje korporacyjne, zarządzanie infrastrukturą IT.

Czytaj więcej...

Beliani

BELIANI GmbH to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Francji i innych krajach Europy. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble do domu i ogrodu.

Czytaj więcej...

Grupa TOM

Grupa TOM to ponad 250 pracowników zatrudnionych w ramach 5 spółek, które specjalizują się we wszelkich wariantach nowoczesnego recyklingu na wszystkich jego etapach, produkcji zbrojeń budowlanych oraz przede wszystkim w wyspecjalizowanym handlu surowcami wtórnymi na rynku krajowym i międzynarodowym. Dzięki najwyższym umiejętnościom i doświadczeniu naszego zespołu przez przeszło 25 lat działalności udało nam się wypracować pozycję lidera w naszej branży. W związku z nieustannym rozwojem i poszukiwaniem nowych rynków poszerzamy nasz zespół. Dołącz do nas!

Czytaj więcej...

Bank Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków w Polsce. Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych. Teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości. Z nami poczujesz różnicę.

Czytaj więcej...

Coloplast Business Centre

W Szczecinie, od 2009 roku, prężnie działa Coloplast Business Centre, wspierając oddziały firmy na całym świecie. Spektrum działań naszego centrum biznesowego jest bardzo szerokie. Świadczymy wsparcie z zakresu finansów, księgowości, IT, HR, administracji zamówień, patentów, marketingu i szukamy synergii pomiędzy tymi funkcjami dla tworzenia udoskonaleń i nowych możliwości. By czynić życie łatwiejszym.

Czytaj więcej...

DGS Business Services Sp. z o.o.

Welcome to DGS Business Services. A global delivery cente​r located in Poland. We provide entire spectrum of services to multiple businesses, brands & companies within William Demant & Össur groups. Our range of services consists of: Finance, IT, R&D Diagnostics and Software Solutions, Quality Assurance & Regulatory Affairs. We are 250+ professionals who currently support several dozen companies ​​​worldwide. Our goal is to continue delivering excellent quality services in customer focused way while creating friendly work environment and opportunities to develop & know-how sharing.​​​ Our ambition is to be recognized as trusted business partner for both WD & Össur groups, while enjoying employer-of-choice reputation. Would you like to discover more about us? Feel free to explore this site and sub-sites of teams located in DGS BS.

Czytaj więcej...

Netto Sp. z o.o.

Netto Sp. z o.o. 

Kim jesteśmy?

Wywodząca się z Danii sieć handlowa, która przez ponad 22 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ponad 360 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów.

Czytaj więcej...

IDEA HR Group Sp. z o.o. Sp. K.

IDEA HR Group Sp. z o.o. Sp. K. 
Łączymy wieloletnie doświadczenie menedżerskie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi z praktyczną wiedzą oraz zrozumieniem potrzeb klientów. Oferujemy praktyczne rozwiązania, nowatorskie podejście oraz współpracę opartą na zaufaniu, rzetelności i etyce biznesowej. Wyznaczamy sobie wysokie standardy jakości usług, kierujemy się wartościami etyki biznesowej, takimi jak: dobro klienta, rzetelność i zaufanie.

Czytaj więcej...

Adecco Poland Sp. z o. o.

The Adecco Group z siedzibą w Zurychu jest notowana na szwajcarskiej giełdzie SIX Swiss Exchange (ADEN). Zatrudnia ponad 33 tys. pracowników w 60 krajach. Figuruje na liście Fortune Global 500. W Polsce jest reprezentowana przez trzy wyspecjalizowane marki: Adecco, oferującą rozwiązania m.in. z zakresu pracy tymczasowej i konsultingu. Spring Professional, wyspecjalizowaną m.in. w rekrutacji ekspertów, kierowników, kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla, oraz Modis, globalną firmę IT oferującą kompleksowe usługi konsultingowe i outsourcingowe.

Czytaj więcej...

Ruszyła rekrutacja pracodawców na VII edycję Giełd Pracy!

Szanowni Pracodawcy!

Zapraszamy do wzięcia udziału w VII edycji Giełd Pracy organizowanych przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego, które odbędą się w dniach:

  • 13 marca 2018r.  na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Cukrowa 8)
  • 14 marca 2018r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Mickiewicza 64)

 

W tej edycji Giełd Pracy wprowadzona została symboliczna opłata, która wynosi 100 zł netto za jeden dzień udziału w wydarzeniu.

Giełdy Pracy kierowane są przede wszystkim do STUDENTÓW.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 16 lutego 2018r.

Zgłoszenia następują za pomocą formularza dostępnego tutaj >>>